Kategoriler
Genel

Adana Acer

Adana Acer Servisi

Adana Acer Notebook ve Laptop Tamir Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

0538 697 4666
Adana Acer Adaptör

Acer Adaptör yada Şarj Aletini Adana Bilgisayar Servisinde Bulabilirsiniz. Hızlı Hizmet

0538 697 4666
Adana Acer Batarya

Acer Batarya yada Pilini Adana Bilgisayar Servisinde Bulabilirsiniz. Hızlı Hizmet

0538 697 4666

Acer Notebook Servisi Adana

Acer notebook servisi adana olarak sizlere Acer Bilgisayarınızın tüm yazılım ve donanım sorunlarına %100 Çözüm ile destek vermekteyiz. Acer Laptop, Notebook, Bilgisayarınızın Adaptör, Ekran, Batarya, Klavye, Şarj Soketi, Kulaklık Girişi, Kamera, Harddisk, Yazılım, Format yedek parça ve desteğinizi Adana Bilgisayar olarak vermekteyiz.

“Adana Acer” için 2 yanıt

Ömer Türksevendiyorki:

Bu yorumu özellikle atmak istedim. Arakadaşımız sağolsun adaptörümün patlamasından sonra kendilerini internette buldum. bir önceki yer bana adaptörü komple değiştirmem gerektiğini söylemişti fakat ben yine ikinci sıradaki adana bilgisayarı aradım. Getirin bakalım dedi ve bende aldım götürdüm. Adaptörün sadece fiş girişi yanmış olduğundan sadece fişini değiştirerek çözüm buldu. Çokta uyguna saydı bana bu yüzden dürüstlüğüne karşın bende bu tavsiye yorumunu yaptım. Hayırlı işlerin olsun kardeşim.

Ömer bey yorumunuz için çok teşekkür ederim. Diğer arkadaşlar mutlaka kontrol etmeyi unutmuşlardır yada yoğunlukları vardır. Çözüm olduğumuza sevindim. İyi günler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir