Adana Bilgisayar Adaptör Şarj Aleti

Adana Bilgisayar Adaptör Şarj Aleti Satış, Fiyat, En Uygun olarak Adana Bilgisayar da.

Notebook Şarj Aleti, adaptör arıyorsanız en uygun fiyatlar ile adaptörler stoklarımızdadır. Bunun yanı sıra amper ve voltaj değerlerine göre elimizde uygun orjinal adaptörler mevcuttur. Mevcut adaptörünüz de nasıl bir sorun oluştuğunu da bildirirseniz tamir seçeneklerimizde vardır.

  • Samsung Adaptör Şarj Aleti
  • Toshiba Adaptör Şarj Aleti,
  • Acer Adaptör Şarj Aleti,
  • Lenovo Adaptör Şarj Aleti,
  • Dell Adaptör Şarj Aleti,
  • Hp Adaptör Şarj Aleti,
  • Casper Adaptör Şarj Aleti,

Adana Notebook Adaptör

Adana Notebook Adaptör fiyatları için Servisimizi 0538 697 4666 nolu numaradan arayarak bilgi alabilirsiniz. Adaptörlerinizle alakalı sorunlar şunlar gibidir.

Takılı olan adaptörde on off led yanmaz ise elektriksel sorundur. Bilgisayarınıza taktığınızda bilgisayarınızın üzerinde pil dolum led ışığı göstergesi bulunmaktadır. Şayet led yanmıyorsa buda adaptörden bilgisayara enerji gitmiyor anlamına gelir.

Bilgisayarınızın led pil dolum ışığı yanıyor fakat bilgisayar açılmıyorsa! Bu durum bilgisayarınızla alakalı bir durum olabilir. Bu konular hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Lakin acilen bir adaptöre ihtiyacınız var ise bize ulaşın. Adaptörü biz size getirelim.

Adana Laptop Adaptör

Adana Laptop Adaptör ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Genel olarak standart amper adaptörler 1.kalite 90 ile 140 arasıdır. Muadil normal adaptörler 80 ile 120 arasındadır. Fakat bizim satışlarımız 1.kalite olmakla beraber, bilgisayarınıza zarar vermeyecek adaptör türleridir. Yüksek voltaj kesici içermektedir.

Oyun ve Performans Bilgisayarı Adaptörleri

Oyuncu Bilgisayarları için tasarlanmış adaptörler yüksek amperler ile çalışmaktadır. 6 ve 8 amper aralığında çalışan bu performans bilgisayarlarında standart adaptör kullanamazsınız. Genel de bu tür performans cihazlarda çift fan ve gelişmiş işlemciler olduğundan akım çok fazladır. Buda amperin yüksek olmasına sebep olarak gösterilmektedir.

Bilgisayar adaptörleri genelde 18, 18,5, 19, 19,5, 20 volt olarak çıkmaktadır. Eğer bilgisayarınız 18.5 volt ile çalışıyorsa, 20 volt devrelere zarar verebilir. İşlemciniz verimli çalışmaz ve sıkıntılar doğurur. Bu durumda adaptörü almadan önce mutlaka bilgisayarınızın altındaki etiketin üzerinde bulunan voltaj değerlerine bakınız.

Adaptör Neden Isınır

Adaptörünüzün ısınma sebeplerinden bir tanesi çok kalitesiz ürün olması, yada elektriksel sorunlardan kaynaklanır. Şayet normal el yakmayacak şekilde ısınıyorsa bu genel olarak oyun oynarken yada yoğun çalışırken bilgisayarda doğal bir durumdur.

Adaptör alırken mutlaka yangın riskini düşünerek alın. Kalitesiz içi boş sadece devre ile çalışan adaptörler bu sorunları meydana getirebilir. Bundan dolayı 20*30 lira daha fazla vererek daha kaliteli bir adaptör almak akıllıca olacaktır.