Genel

Adana Notebook Menteşe Tamiri

Adana Notebook Menteşe Tamiri konusunda uzman olmakla beraber yüksek meblalar ödeyeceğiniz parçaların tamirini uygun fiyatlara yapmaktadır. Notebook, Laptop menteşeleri ekran kapağının sağ ve sol taraflarından sıkça açıldığında kırılmakta ve deforme olmaktadır. Bu deformeye bağlı olarak bazen notebook, laptop panel kırılmaları, bezel çatlakları, ekran kapağı kırıkları meydana gelmektedir. Bu tür sorunları ve deformasyonu giderici bazı onarımlar Adana Bilgisayar da mümkündür.

Laptop Menteşe Tamiri Adana

Laptop Menteşe Tamiri Adana Bilgisayar tarafından incelik ve dikkatlice yapılmaktadır. Kullandığımız materyaller ve ürünler sayesinde cihazınızın açılma kapanma durumu eskisi gibi düzelecek ve bilgisayarınıza zarar vermesinin önüne geçilecektir. Adana Notebook Menteşe Tamiri için ofisimize gelebilir, bilgisayar menteşe resimlerini 0535 540 31 09 whatsapp hattımıza gönderebilir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Laptop Notebook Menteşe Fiyatları

Laptop Notebook Menteşe Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen whatsapp hattımıza yazıp bilgi alınız. Genel olarak tamir 1 gün yada 2 iş günü sürmektedir. Fiyatlar 50 ile 120 arası değişmektedir. Deformasyonun ne denli küçük veya büyük oluşuna bağlı olarak servisimiz cihazı gördükten sonra sizi bilgilendirecektir. Laptop menteşe fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir