Kategoriler
Genel

Adana Notebook Servisi

Adana Notebook Servisi çok ötede bir servis. Bitmiş, anakartı yanmış, ekranı kırılmış, klavyesi bozulmuş, bataryası bitmiş, adaptörü yanmış, kasası kırılmış, menteşesi çıkmış tüm notebook bilgisayarları çözüme kavuşturuyor ve onarıyoruz. Hemde çok uygun fiyata. Bu servis küçüktür ama işleri çok büyüktür. Bu servis yapılamayanı yapar. %99 Başarılı en iyi servis Adana Notebook Servisi dir.

Adana Notebook Servisi
Notebook Tamiri Adana Bilgisayar da yapılır!

Evde yatan bilgisayarlarınızı canlandıralım, hızlandıralım. Kullandığınız notebook bilgisayarınızın performansını arttıralım. Uygun fiyata onarım yapalım. Notebook Ekran fiyatı isterseniz en uygun fiyatı verelim. İkinci el çıkma notebook ekran isterseniz araştıralım. Demek istediğimiz Adana Bilgisayar da çözümsüz hiç bir şey yok. En başta güler yüz, samimiyet, akılcı yaklaşım detaylı onarım ve satış yönlendirmesi servisimizin ilklerindendir.

Adana Notebook Tamiri

Adana Notebook Tamiri

Çalışma prensiplerimizin arasında müşterilerimiz tarafından en çok övgü ile söz edilen gözlerinin önünde arıza tespiti ve cihazı teslim alırken her parçanın fotoğraflanarak müşterimize iletilmesidir. Güven verici bir servis olmamız bu yüzdendir.

Cihazlarınızın onarımı servisimizde çok uzun zaman almaz. En kısa zamanda teslim etmeliyiz ki diğer müşterilerimizin de arızalı notebook ürünleri geldiğinde sıkışıklık yaşamayalım. Herkes için en doğrusu da bu olmalıdır.

“Adana Notebook Servisi” için 3 yanıt

Muratdiyorki:

Ben Murat, bence süper bir servis, güler yüz ve konuya hakim oluşu insana güven veriyor. Küçük bir servis ama gerçekten iyi iş çıkartıyorlar. Allah yollarını açık etsin. Herkese Tavsiye ederim. 4 yıldır evde yatan bilgisayarımı sayelerinde kullanıyorum.

Turkuaz Perde Notebook Müşterisidiyorki:

Turkuaz Perde olarak kendilerine çok teşekkür ederiz. Yıllardır kendileri ile çalışmaktayız. Her problemimize çözüm buluyorlar. Başarılarının devamını dilerim

Zeliha Notebook Anakart Tamiri Müşterimizdiyorki:

Ben Zeliha, Anakartım arızalı olarak gittim. Notebook tamiri konusunda hiçbir bilgim yok, bilgisayara dair bile bilgim yok, bana neler yapacaklarını anlattıklarında sanki yıllardır bu mesleğin içindeymişim gibi hissettirdiler kendimi, çok iyi ler yaaa 🙂 Tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara!