Akıllı Robot Süpürge ve Tamir Servisi
Genel

Akıllı Robot Süpürge Tamir Servis Yedek Parça

Merhaba değerli müşterilerimiz… Sizlere hizmetine yeni başladığımız bir ürünün servisini tanıtacağız. Bu sayfamızdan sizin evdeki robot süpürgenizin arızaları için neler yapabileceğimizi anlatacağız. Umarız bu konuda bilinçlenmiş ve servisinizi doğru seçmiş olursunuz.

Adana’da Akıllı Robot Süpürge Tamirini Kim Yapar?

Adana merkezimizde robot süpürge tamiri konusunda en kapsamlı servis olarak çalışan ve yedek parçalarını elinde bulunduran bir servisiz. Yedek parçalarının olması sizlerin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu kapsamda öncelikle süpürgenizin arıza tespiti yapılmaktadır. Akabinde size bilgi verilerek onay istenecektir. Siz ok dediğinizde servisimiz derhal robot süpürgenizin tamir işlemlerine başlayacak ve ürününüzü en kısa zamanda size teslim etmek için çalışacaktır.

Adana robot süpürge tamir fiyatları içerisinde arızalı bulunan parçalara göre ücretlendirilmektedir. Parçalar konusunda sizlere bilgi verilecektir. Bu fiyatlar robot süpürge bataryası, temizlilk fırçası, plastik aksağanı, sensörleri, elektronik kart arızalarına göre ücret değişikliğine tabi olmaktadır. Fakat en uygun robot süpürge parçalarını biz tedarik etmekteyiz.

Robot süpürgenizde olası arızalar sensörler, batarya, geç algılama, yön şaşırma, wifi ayarları vb.. gibi durumlar oluşacaktır. Çünkü cihaz sürekli olarak sert kenarlara çarparak ilerlemektedir. Buda sağlamlığına göre zamanla parçaların deforma olmasına sebebiyet gösterecektir. Ama biz buna da çözüm bulduk. Cihazınızın darbelere karşı korunması üzerinde koruma aksesuarları geliştiriyoruz. Bundan böyle cihazlarınız darbelerden etkilenmeden evinizde gezebilecektir.

Robot süpürgelerin en çok verdiği arızalardan biride algılama, modemle uyuşmamazlık sorunudur. Bazı modemlerin eski olması yüzünden robotla arasında bağlantı kuramamaktadır. Bunun için servisimizi arayarak wifi arızası konusunda yardım alabilirsiniz.

Robot süpürge sizin belirlediğiniz alan dışına çıkmakta ve gösterdiğinzi yerleri temizleyememektedir. Bunun sebebi sensörlerinin arızalı olması yada cihazınızın bakımının gelmiş olmasıdır. Fırçanın kıllarla karışması ve dönmemesi sonucunda yine bu tür arızalar verebilmektedir.

Adana’da ikamet eden ve bize cihazı getirmek isteyen müşterilerimiz bizi instagram/adanabilgisayar dan bulabilirler. Ayıca aşağıda butonlara basarak arama yada whatsapp mesaj atabilirler. Sizlere anında dönüş yapılır ve ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi verilebilir. Servisimize cihazınızı getirerek bakım yaptırabilir, tüm servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Robot süpürge, fırça ve filtre değiştirme kullanım sıklığına ile bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Filtre için ortalama tavsiyemiz 6 aydır.

Sesli ve ışıklı uyarı sistemi mevcuttur. Su sızıntısını önleyen güçlü donanıma sahiptir. Yüksek hassasiyete sahip döner sensörleri vardır. Çift döner fırçaları, sessizliği, hafifliği, standart oluşu, güçlülüğü ve turbo süpürme hızı ile 2024 ürünlerimizi sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Sürekli kullanım şartlarında batarası 12 ay düzgün hizmet verecek şekilde yapılmıştır. Bu süre içerisinde gündelik kullanımda robotunuz sürekli şarjında kalmalıdır. Bu şekilde otomatik olarak optimize edilecektir. Çok uzun süre kullanmayacaksanız şarj ünitenizi fişten çıkarabilirsiniz.

Yüksekliği çok önemlidir. Haritalandırma kapasitesi geniş olmalıdır. Pil ömrü dayanıklı ve orjinal olmalıdır. Temizlik gücünün vakumlama özelliğinin yüksek devirli olması gerekir. Otomatik şarj edilebilme, programlanabilir olma durumu çok önemlidir, Kameralı kamerasız olması ve sensörlü olup olmamasına kesinlikle bakınız. Markalı ürünler en ön planda tutulmalıdır. Elektrik tüketimi 50w tır. Buna göre üründe bu özellikler yazmak zorundadır. Çalışma sürelerine dikkat edilmelidir. Kaliteli robot süpürgeleri 150 ile 220 dakika boyunca çalışabilir.

Marka ve model gözetmeksizin parça konusunda en kapsamlı kullanılan ürünler iRobot Roomba s9+, Roborock Q7 Max+, Xiaomi Vacuum Mop Pro 2, iRobot Roomba i7+ ürünleridir. Diğer markalarda tercih edilebilir. Fiyat konusunda bu paylaştığımız ürünler diğerlerine göre biraz daha pahalı olabilir. Servis ağı geniş olup, parçaları tarafımızdan tedarik edilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir