Kategoriler
Genel

Freedos Bilgisayar

Merhaba Arkadaşlar ; Şayet sizde yeni bir bilgisayar aldıysanız ve windows kurulumu olmadan bilgisayar size geldiyse 1200 Türk lirası kar etmiş sayılırsınız. Neden? Çünkü bir windows aktivasyon ücreti 1000 tl nin üzerine çıkmıştır. Freedos bilgisayar aldığınızda bilgisayarınızı 1000 tl daha aşağı almış olmaktasınız. Peki bu bilgisayar nasıl çalışacak. Elbette farklı bir sürüm windows 10 yüklenerek açabileceksiniz.

Windows 10 Yüklemesi Ne Kadar Zaman Alır?

Servisimizde bu konuda size yardımcı olacak donanıma ve yazılıma sahibiz. Bilgisayarınıza format, windows yükletmek istiyorsanız bu işlemlerin hepsini servisimizde yaptırabilirsiniz. Asus, Lenovo, Casper, Hp, Acer gibi free dos gelmiş bilgisayarlarınızın yüklemesini yapmakta ve tüm programları konusunda yardımcı olabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken bilgi almak ve gün içerisinde bilgisayarınızı getirip işlemleri yaptırmaktır.

Freedos Bilgisayar Format Windows Yükleme
Freedos Bilgisayar

Freedos Bilgisayara Windows Yüklemek 1,5 Saat Zaman Alır

Bilgisayara Windows Yüklemek Ne Kadar Zaman Alır? Maximum stabil bir versiyon ve ofis programları, driverlar vs.. gibi programları yüklemek maksimum 1,5 saati bulmaktadır. Servisimize bilgisayarınızı bırakmanıza gerek kalmadan yanınızda tüm işlemleri yaparak bilgisayarını kullanılır hale getirip size teslim ediyoruz.

Bilgisayara Hangi Programlar Yüklenir?

Bildiğiniz üzere windows 7 versiyonu desteği microsoft tarafından kapanmıştır. Bu yüzden yüklemelerinizi windows 8 ve windows 10 olarak yüklemekteyiz. Yükleme bittikten sonra bilgisayarınızın ihtiyacı olan donanım yazılımlarını, kullanacağınız ofis programlarını ve isteğe bağlı başka programları da yüklemekteyiz.

 • Freedos Bilgisayar Notebook Aldım Ne Yapmalıyım?,
  Bir işletim sistemi yükletmeniz gerekir. Ardından Driver ve istediğinzi programları yüklemek istiyorsanız Bir servisle görüşmelisiniz. 0538 697 4666
 • Freedos Laptop Nedir?,
  Herhangi bir işletim sistemine sahip olmayan bilgisayara denir!
 • Freedos Bilgisayar Alınca Yapılması Gerekenler,
  Windows Açık Lisanslı Yükletmeniz Gerekmektedir. Aksi Taktirde Bilgisayarınızı Kullanamazsınız!
 • Freedos Bilgisayara Windows 10 Kurma,
  Bu işlemi biliyorsanız yapmalısınız, eğer bilmiyorsanız en yakın servisten bilgi alınız.
 • Freedos Bilgisayar Nasıl Kapatılır?,
  Açma-Kapama Düğmesine 10 Saniye Basılı Tutun.
 • Freedos Nedir?,
  İşletim Sistemine Sahip Olmayan Bilgisayarlar.

Freedos kısaca bilgisayarın işletim sistemsiz haline verilen isimdir. Freedos bilgisayar ile herhangi bir işlem yapılmaz. Bilgisayarı kullanmaya başlamanız için işletim sistemlerinden birini yüklemeniz gerekir. Bu işletim sistemleri Windows 7, Windows 8, Windows 10 gibi işletim sistemlerinden oluşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara!