İnternet Sitesi Kurma

İnternet Sitesi Kurma ile ilgili düşünceleriniz varsa danışmak, destek almak için Adana Bilgisayarı arayabilir yada mail yoluyla bize sorularınızı sorabilirsiniz. İnternet Sitesi Açmak, Kurmak gibi düşüncelerinizi mutlaka bizimle paylaşın.

İnternet Sitesi Günümüzün Olmazsa Olmazı Artık!

İnternet sitesi günümüzün olmazsa olması artık demek yerinde bir cümledir. Avrupa ve Asya kıtasında farkedilen bir konu var! Büyük zincir mağazalar kapanıp internet üzerinden satış yapma kararı alıyorlar. Bunun nedeni maliyetleri kısmakmı, işçi sayısını düşürüp global krize çözüm bulmakmı! Hayır. Teknolojinin doruk noktasına henüz gelmiş değiliz fakat öyle teknolojiler çıktı ki artık biz bile takip edemiyoruz.

Her şey tamamen verilen kararlar ve akılcı adımlardan oluşan neticeler. Piyasayı hepimiz biliyoruz az çok. Esnaflar, sanaat sahibi olanlar, mağazalar işlerin çok düşük olduğundan yakınsalar da %70 oranla internet satışlarının gerçek satışın üstüne çıktığı farkedilebilir gerçek haline geldi.

İnternet Sitesi Kurmak Ne Kadar?

İnternet sitesi kurmak ne kadar demek den ziyade, fiyatı kuracağımız sitenin kapsamı, maksadına bağlı olarak değişmektedir. Biz Adana Bilgisayar olarak Web Tasarım hizmetimizi olabilecek en uygun fiyata yapmaktayız. Fakat site kurmakla iş bitmiyor elbette. Web Sitesi ister Ticari İnternet Sitesi, İsterse Tanıtım sitesi olsun.

Mutlaka sizin ve şirketinizin ürünlerini yada hizmetini internet giren her müşterinin görmesi gereklidir. Yoksa yaptırmış olduğunuz web sitesi önünüzde duran bir deftere yazdığınız anlamsız bir cümle gibi hep orda kalacak ve saece defteri karıştırırken göze çarpan bir anlamsızlıkla sonuç bulacaktır.

Seo Nedir? Ne İşe Yarar?

Seo nedir ; Search Engine Optimization açılımı olan arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Siteniz kurulurken yazılan herşey anahtar kelimelere bağlı olarak düzenlenmektedir.

Örneği bir web sitesi kiralayacaksınız. Üstü kalın ve siyah görünür şekilde ifade ettiğimiz ^^web sitesi^^ kelimelerine link vererek yada başka sitelerde rant almış görsellerin yada ibarelerin linkleri ekleyerek arama motorlarının bu kelimeleri görmesini sağlamaktır.

Bu sayede sattığınız ürünü yada hizmeti müşteriye göstermiş ve müşterinizinde size ulaşmasının yolunu açmışsınız demektir.

Bir Web Sitesi Kurmak ve Yanında Bir Seocu ile tanışmak isterseniz 0538 697 4666 nolu numaradan bize ulaşabilir, info@adanabilgisayar.com adresine mail atarak bizden bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*