Kategoriler
Genel

Mavi Bulvar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir

Mavi Bulvar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir

Mavi Bulbar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir için ürününüzü servisimize getirebilirsiniz. En yakın bilgisayar servisi mavi bulvar olarak hizmetinizdeyiz. Yaz günlerinde sıkça kullandığımız elektronik iletişim araçları sıcaklarda çok çabuk arızalar vermektedir. Bu arızaları yaptırmak için önümüze gelen servis değil, elektronikte tecrübeli ve çözüm odaklı bir servise ihtiyaç duymalıyız.

Mavi Bulvar Notebook Tamiri

Mavi bulvar notebook tamiri olarak sizlere notebooklarınız için adaptör, batarya, fan, klavye, ekran, harddisk, SSd gibi ürünleri sunmakta ve parçalarınızın değişimini yapmaktayız. Sıcak aylarda sıklıkla karşılaşacağınız notebook sorunlarından biri olan ısınma problemini bakım yaptırarak giderebilirsiniz. Ekranda çizgiler oluşmuş notebooklarda öncelikle ekran kartı kontrol edilmeli, ardından ekranın kendisi kontrol edilmelidir. Notebook klavye tuşlarının bir veya bir kaçı çalışmıyorsa ıslak mendil, sıvı temas, ıslak bezle silinmiş klavyelerde bu sorun oluşabilmektedir. Klavye tamiri yoktur. Değişim daha hızlı bir çözümdür. Notebook bilgisayarınızın eğer hızından memnun değilseniz bilgisayarınızı daha hızlı hale getirebiliriz.

Mavi Bulvar Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Mavi Bulvar Masaüstü Bilgisayar Tamiri olarak bu konuda da hızlı etkili çözümler üretmekteyiz. Masaüstü ram, harddisk, ssd, monitör, kasa, anakart, ekran kartı değişimlerinde ve tamirinde çözüm odaklı çalışmaktayız. Ekrana görüntü gelmeme, elektrik gelmeme, fan sesi, görüntü yok uyarısı çözümleri Adana Bilgisayar da mevcuttur.

Mavi Bulvar Cep Telefonu Tamiri

Mavi Bulvar Cep Telefonu Tamiri konusunda her marka modele tamir hizmeti vermekteyiz. Telefon ekran değişimi, batarya değişimi, adaptör değişimi gibi aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Mavi Bulvar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara!