Kategoriler
Genel

Notebook Anakart Tamiri Adana

Notebook Anakart Tamiri Adana olarak sizlere en iyi hizmet vermekteyiz. Anakartlarınızın tamir durumu cihazın ölçümlerinden sonra belli olmaktadır. Anakart tamir fiyatları aynı anda verilemez. Minimum Tamir Fiyatları 200+ olarak değişmektedir.

Anakart Tamiri

Notebook Anakart Onarımları servisimizde gerçekleştirilmektedir. Anakartınızın parça ihtiyaçları tarafınıza bilgi verilerek sipariş edilir. Sipariş edilen ürünlerin ücretleri size aittir. Gelen parça bozuk olur yada işlem görmez ise iadesini tarafımızca gerçekleştirmekteyiz.

Notebook Arızaları ve Kaynakları

Notebook anakartlarda en çok hasar gören kısımlar chipset CPU dediğimiz erkran çipleri bazen de işlemci tamamen arızaya düşmektedir. Bunun yanı sıra sıvı temas görmüş cihazlarda ram, işlemci, güney çipi, onboard entegreler, usb entegreleri, şarj entegreleri kısa devreye düşmektedir.

Notebook Arıza Belirtileri

 1. Ekrana Görüntü Gelmemesi
  Ekran Çipi, Ram, Sıvı Temas, Adaptörden kaynaklanabilir.
 2. Notebook Çalışıyor Ama Görüntüler Rengarenk Gelmesi
  Bu ekran ile anakart arasında bulunan data kablosundan kaynaklanmış olabilir. Bilgisayar düşmüş ise yada bir darbe sonucunda oluşmuş ise mutlaka data kablosu kontrol edilmelidir. Kabloda çıkma yoksa şayet ekran bozulmuş olabilir.
 3. Klavye tuşları basmıyor sorunu
  Klavye IO entegrelerinde sıkıntı olabilir. Birkaç tuş basmıyor ise klavyenizin değişmesi gerekebilir.
 4. Bilgisayarın Açılmamasına Sebeb Olan Faktörler
  Ram, Harddisk, kısa devrelerden kaynaklanır.
 5. İlk Açılışta Bilgisayarın Donup Logoda Kalması
  Bu harddisk yada ram parçasının sıkıntılı olduğunu gösterir.

Arıza Tespiti

Notebooklarınızın arıza tespitlerini yapmaktayız. Arıza Tespit ücretimiz bizim tarafımızdan bilgisayarınız onarılacak olursa ücretsizdir. Eğer sadece arıza tespiti yaptıracak olursanız minimum fiyat 80 TL’dir.

Arıza Tespiti için cihazın 2 iş günü servisimizde kalabilme durumu vardır. 2 iş günü içerisinde arıza için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde tüm masraflar dahil edilerek cihazınız onarıma girer.

Servis garanti süremiz 3 ile 6 aydır. Cihazların garantisi arızalarının giderilmesine göre belirtilmektedir.

“Notebook Anakart Tamiri Adana” için 9 yanıt

Hakan Başdiyorki:

Anakartımla ilgili arıza için servislerine gittim. Sorun ram den çıktı. 15 Saniyesini almadı arıza tespiti..Daha nasıl överim bu insanı bilmiyorum. Sadece bravo diyorum…

Mert Ayışıkdiyorki:

Sizin yorumunuzu gördükten sonra bende evde yatan bir bilgisayarımı götürdüm. 2500 tl masraf çıkarmışlarda garanti servisi ama alp bey 1 saat içinde makinayı çalıştırdı. Bilgisayar evde yatmış boşu boşuna..Teşekkür ederim hakan bey tavsiyeniz için, bende memnun kaldım. Tavsiye ediyorum

Esradiyorki:

İyi bir servis memnun kaldık.

Yasindiyorki:

Gerçek bir servis. Ne kazık, nede sahte..Herşey anlatıldığı gibi yapıldı. Öneririm.

Mustafadiyorki:

Çok bilgisayarcı gezdi benim bilgisayar. Hepsi bir pandik atmış özür dilerim böyle yazdım ama en nihayetinde alp arkadaşım halletti. Masrafıda çok cüzzi birşey aldı. Memnun kaldım ve devamlı müşterisi olmaya karar verdim.

Mehtapdiyorki:

En sıkıntıda olduğum zaman imdadıma yetişen bir servis. Mutluyum çalışmaktan. Tavsiye ederim.

Eflatundiyorki:

Çare buluyor. Kazık atmıyor en önemliside bu zaten.

Tanerdiyorki:

Herşeyden önce dürüst bir esnaf.

Cansudiyorki:

Baktı cihazıma yanımda, uğraştı ama olmayacağını söylemişti. Yinede isteğime karşılık denedi! Olmaz dedi olmadı. Bizde yeni bir bilgisayar aldık. Öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara!