Kategoriler
Genel

Notebook Anakart Tamiri Adana

Notebook Anakart Tamiri Adana olarak sizlere en iyi hizmet vermekteyiz. Anakartlarınızın tamir durumu cihazın ölçümlerinden sonra belli olmaktadır. Anakart tamir fiyatları aynı anda verilemez. Minimum Tamir Fiyatları 200+ olarak değişmektedir.

Anakart Tamiri

Notebook Anakart Onarımları servisimizde gerçekleştirilmektedir. Anakartınızın parça ihtiyaçları tarafınıza bilgi verilerek sipariş edilir. Sipariş edilen ürünlerin ücretleri size aittir. Gelen parça bozuk olur yada işlem görmez ise iadesini tarafımızca gerçekleştirmekteyiz.

Notebook Arızaları ve Kaynakları

Notebook anakartlarda en çok hasar gören kısımlar chipset CPU dediğimiz erkran çipleri bazen de işlemci tamamen arızaya düşmektedir. Bunun yanı sıra sıvı temas görmüş cihazlarda ram, işlemci, güney çipi, onboard entegreler, usb entegreleri, şarj entegreleri kısa devreye düşmektedir.

Notebook Arıza Belirtileri

 1. Ekrana Görüntü Gelmemesi
  Ekran Çipi, Ram, Sıvı Temas, Adaptörden kaynaklanabilir.
 2. Notebook Çalışıyor Ama Görüntüler Rengarenk Gelmesi
  Bu ekran ile anakart arasında bulunan data kablosundan kaynaklanmış olabilir. Bilgisayar düşmüş ise yada bir darbe sonucunda oluşmuş ise mutlaka data kablosu kontrol edilmelidir. Kabloda çıkma yoksa şayet ekran bozulmuş olabilir.
 3. Klavye tuşları basmıyor sorunu
  Klavye IO entegrelerinde sıkıntı olabilir. Birkaç tuş basmıyor ise klavyenizin değişmesi gerekebilir.
 4. Bilgisayarın Açılmamasına Sebeb Olan Faktörler
  Ram, Harddisk, kısa devrelerden kaynaklanır.
 5. İlk Açılışta Bilgisayarın Donup Logoda Kalması
  Bu harddisk yada ram parçasının sıkıntılı olduğunu gösterir.

Arıza Tespiti

Notebooklarınızın arıza tespitlerini yapmaktayız. Arıza Tespit ücretimiz bizim tarafımızdan bilgisayarınız onarılacak olursa ücretsizdir. Eğer sadece arıza tespiti yaptıracak olursanız minimum fiyat 80 TL’dir.

Arıza Tespiti için cihazın 2 iş günü servisimizde kalabilme durumu vardır. 2 iş günü içerisinde arıza için tarafınıza bilgi verilir. Onaylamanız halinde tüm masraflar dahil edilerek cihazınız onarıma girer.

Servis garanti süremiz 3 ile 6 aydır. Cihazların garantisi arızalarının giderilmesine göre belirtilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara!