Kategoriler
Genel

İnsanları Geri Getiren Büyü

Geri Getirme Büyüsü

Hayatımızdaki en kötü geçirdiğimiz dönemler ayrılıkların yer aldığı dönemler olsa gerek. Bu ayrılıkların bize verdiği acılarla hemen hemen yıllarımız kül olmaktadır. Birde geri dönüşü olmayan konuşmaların ardından terk edilmek, kopmak başka bir sorundur! Eşlerimizden, sevgililerimizden, karımız ve kocamızdan ayrıldığımızda çektiğimiz acının anlatılacak bir tarifi olmadığından içimizde yaşattığımız o anla her geçen gün daha da kötü olacağımıza inanırız.

Ayrıldığımız kişileri nasıl geri getirebiliriz?

Küserek, kavga gürültü ile dargın ayrıldığımız kişilerin geri dönmeleri çok zor olabilir. Her yolu deneriz. Bazen özür dilemek için türlü yollar ararız, bazen de gurur yapar sadece izleriz. Ama bunların hiç biri bir fayda sağlamayacağını biliriz. Ya hatalıyızdır, ya da çok hatalıdırlar! Çaresizlik insanı en kötü eden şey olsa gerek bu hayatta! Her konuda çaresiz olabilme durumumuz vardır. Ama bazı çaresizlikler vardır ki, onlarla başa çıkmak çok ama çok zordur. Biz burada bu zor olan çaresizlikle hangi yoldan başa çıkacağımızı belirtiyoruz.

Gideni geri getirmek için en iyi yapılacak şey “Geri Getirme Büyüsü”.

Bu büyü hakkında yazılan makaleler, yapılan yorumlar, medyumların yaptıkları çalışmalarla dolu olan bu internette en keskin ve net cevabı bize Medyumların internet sitesi vermektedir. Bu sitede genel anlamda her büyü hakkında bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Fakat öncelikle geri getirme konusu odaklı ilk sayfa bize ne aradığımızı söylemektedir. Gideni getirme konusunda ayrıntılı bir anlatım biçimiyle medyumların sizler için neler yapabileceklerini açıklamaktadır. Geri getirme Ritüeli, diğer adıyla medyum hocaların bir araya gelerek yaptıkları “ayinsel sohbet” bu büyünün gücünü arttırarak daha etkili bir biçimde gidenin geri gelmesini sağlayacaktır.

Sevgiliyi Tekrar Elde Etmemizi Sağlayan Büyü

Sevgilimizle sınırlı bırakmayan, kocamız ve karımızın da geri gelmesine sebep olan geri getirme büyüsü çok kadim bir büyüdür. Büyüleri asla sınırlayamayız. Çalışmanın yapılmasında rolü olan medyum ruhani varlıklardan destek aldığında çaresiz bir durum söz konusu olmayacaktır. Çünkü bu bağlamda çalışılması yapılan büyünün gücünü karşıdaki kişiye etkisi başladığında göreceksiniz!

Geri Getirme Büyüsünün Belirtileri ve Etkileri!

Büyü yapıldıktan sonra medyum size yapmanız gereken bazı şeylerden bahsedecektir. Bunlar dualar, tılsımlı sözler vs. olacaktır. Bundan sonraki aşama getirmek istediğiniz kişiden hareket ve etki görmektir. Kişi ansızın sizi arayabilir. Kişi meraka düşecektir. Çünkü büyünün vesvesesi vardır. Bu vesveselerle kişi sizi düşünecek ve size doğru yönelecektir. Bu onda merak duygusunu hat safhaya çıkararak sizinle temas kurmasına vesile olacaktır. Bu sayede yakınlaşmalar başlayacak ve sonuç kişinin geri gelmesi ile mükemmel son bulacaktır.

Kadim büyülerden geri getirme

Hayatımızda tüm olumsuz geçen zamanlara ilaç olacak çareyi belki de yanlış yerlerde arayabiliyoruz. Öyle ki insan bazen o kadar çok yanılmaktadır ki, her şeyi birbirine karıştırabilmektedir. Bu yüzden böyle anlarda çevremizden, internetten araştırarak sorunumuza ne gibi çareler bulabiliriz onun peşine düşmeliyiz. Elbette her olanın bir başlangıcı ve sonu vardır. Fakat sonları ve başlangıçları oluşturmak, kendi aleyhimize çekmek bizim elimizdedir. Geri getirme büyüsünün de sonuçları ve etkileri isteğimizin ve arzumuzun hat safhada olmasıyla güçlenecek ve yerini bulabilecektir. Asla hiçbir şeyi inançsız yapmayınız! Bu yaşadığınız durumu sadece zaman kaybı olarak yaşamış olacak, harcadığınız o zamanı ziyan etmiş olacaksınız. Büyülerin yapılışı hakkında fikir edinmek, başka büyülerle ilgili bilgi almak isterseniz sitemize mutlaka uğrayıp bilgi alın! Hocalarımızla tanışın!

Kategoriler
Genel

Adana Toros Mahallesi Bilgisayar Servis tamir yeri

Adana Bilgisayar

Adana Çukurova Web Sitesi Tasarım ve Google Harita Açma Destek

Web tasarım ve site tasarım konusunda destek almak ve çalışma yaptırmak isteyen firmalar, şahıslar bizden destek alabilirler. Ayrıca yeni açılmış işletmelerin google map harita kayıtları yapılmaktadır. 

Adana Çukurova Toros Mahallesi Bilgisayar Parçaları

Bilgisayar ve laptoplarınızın adaptör, şarj aleti, power, güç kaynakları, güç üniteleri, anakart tamiri, işlemci, ram, laptop adaptörlerini servisimizden temin edebilirsiniz. İsterseniz evinize kadar getirebilir. 

Adana-notebook-laptop-asus-hp-casper-lenovo-adaptor-sarz-aleti

Adana Çukurova Toros Bilgisayar Laptop Adaptörü

05386974666

Ekran Kartı Tamiri

Adana Çukurova Toros Ekran Kartı Tamiri Servisi

05386974666

Adana-laptop-notebook-klavye-asus-hp-lenovo-casper-dell

Adana Çukurova Toros Laptop Klavye Değişimi

0538 697 4666

Adana Çukurova Bilgisayar Power Supply

Adana Çukurova Toros Bilgisayar Power Güç Ünitesi

05386974666

Adana Çukurova Toros Anakart Satış Tamir Servis

Adana Çukurova Toros Anakart Satış Tamir Servis

05386974666

Adana Çukurova Monitör Satış Tamir Servisi

Adana Çukurova Toros Monitör Ekran Tamir Servisi

0538 697 4666

Çukurova Toros Oyuncu Bilgisayarı Satış - Kurulum - Toplama

Çukurova Toros Adana Bilgisayar Oyuncu Bilgisayarı Kurulum, Satış, Destek

Kategoriler
Genel

Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası

Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Adana Turgutözal, Kenanevren, Süleyman Demirel, Mahfesığmaz, Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Aladağ Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası Arıyorsanız Numarası, iletişim numarası 0531 748 78 62

Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Ceyhan Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Ceyhan Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Çukurova Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Çukurova Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Feke Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Feke Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


İmamoğlu Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana İmamoğlu Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Karaisalı Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Karaisalı Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Karataş Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Karataş Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Kozan Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Kozan Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Pozantı Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Pozantı Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Saimbeyli Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Saimbeyli Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Sarıçam Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Seyhan Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Seyhan Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Tufanbeyli Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Yumurtalık Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Yumurtalık Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.


Yüreğir Adana Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası 0531 748 78 62

Adana Yüreğir Parke, Fayans, Duvar Boya Ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşini en iyi yapan parkeci, fayansçı, Duvar Boya ustaları Adana’dadır. Yerleri parke döşetmek isteyenler, duvarlarının boyanmasını isteyenler, yer, mutfak ve banyo fayanslarını değiştirmek isteyenler Bizim Ustamızı arayabilirler.

Kategoriler
Genel

Eve Servis Bilgisayar Servisi Çukurova Adana

Eve Servis Bilgisayar Servisi Çukurova Adana, hizmetimizde sizlerin bilgisayarlarını evinizde tamir etmeye çalışıyoruz. Güven problemi olup, bilgisayarlarını bırakmak istemeyen müşterilerimize özel bu hizmeti sunmaktayız.

Evinizde bozulan, sıvı temas almış, adaptörü arızalı, pil yada batarya problemi yaşayan, aniden kapanan, çok ısınan bilgisayarlarınızın tamirini yapıyoruz. Adana Bilgisayar olarak verdiğimiz hizmetleri genişleterek daha gerçek, daha hızlı hizmet anlayışı ile sizi bilgisayar sorunlarından kurtarıyoruz.

Eve Ofise Bilgisayar Servis Hizmeti Veren Firma

Ev, İşyeri, Ofis, Fabrika bilgisayarlarınızın bakım onarım hizmeti Adana Bilgisayar da. Bilgisayarlarınız da yaşadığınız her türlü problem için bizi 0538 697 4666 nolu telefondan arayabilir, servis hizmeti alabilirsiniz.

Eve Servis Bilgisayar Servisi Çukurova Adana, hizmetimizde sizlerin bilgisayarlarını evinizde tamir etmeye çalışıyoruz. Güven problemi olup, bilgisayarlarını bırakmak istemeyen müşterilerimize özel bu hizmeti sunmaktayız.

Adana Bilgisayar Parçaları

Bilgisayar Parçaları satışı, eve teslim bilgisayar parçaları, montaj, kurulum, format, veri yedekleme gibi işleri bize bırakın. Ayağınıza kadar gelen ve en iyi servis hizmetini veren Adana Bilgisayar Servisi sizlere hayatı kolaylaştırıyor. Sizde evinize, yada iş yerinize servis hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizi arayın. Problemleri anlatarak hem servis fiyatı alın, hem de problemin ne olduğunu öğrenin.

Adana Bilgisayar Tamir Servisi

Adana Bilgisayar Tamir Servisi sizleri bütün bilgisayar sorunlarınızdan kurtarıyor. Notebook Tamiri ve bakımı için, fan temizliği ve termal macun değişimi için mutlaka destek alın. En Makul Fiyatlar ile Adana Bilgisayar Tamir Servisi hizmetinizdedir

Eve Servis Bilgisayar Servisi Çukurova Adana, hizmetimizde sizlerin bilgisayarlarını evinizde tamir etmeye çalışıyoruz. Güven problemi olup, bilgisayarlarını bırakmak istemeyen müşterilerimize özel bu hizmeti sunmaktayız.

Adana Real M1 Tepe Mağazalarına bilgisayar teknik servis hizmeti sunmaktayız. Yaşadığınız problemleri 0538 697 4666 ya whatsapp tan yazarak çözüm bulabilirsiniz. Notebook Ram, Masaüstü Ram, Ekran Değişimi, Ekran Fiyatları için bizi arayın.

Adana Notebook Tamiri Servisi

Adana Notebook Tamiri Servisi olarak tüm marka ve model notebook bilgisayarlarınıza onarım hizmeti verilir. Servisimiz en kaliteli işçilik ve en makul fiyatlar ile hizmetinizde olacaktır. Adana Notebook Tamiri Servisi sizlere en iyi notebook tamir hizmetini sunar.

Kategoriler
Genel

Mavi Bulvar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir

Mavi Bulvar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir

Mavi Bulbar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir için ürününüzü servisimize getirebilirsiniz. En yakın bilgisayar servisi mavi bulvar olarak hizmetinizdeyiz. Yaz günlerinde sıkça kullandığımız elektronik iletişim araçları sıcaklarda çok çabuk arızalar vermektedir. Bu arızaları yaptırmak için önümüze gelen servis değil, elektronikte tecrübeli ve çözüm odaklı bir servise ihtiyaç duymalıyız.

Mavi Bulvar Notebook Tamiri

Mavi bulvar notebook tamiri olarak sizlere notebooklarınız için adaptör, batarya, fan, klavye, ekran, harddisk, SSd gibi ürünleri sunmakta ve parçalarınızın değişimini yapmaktayız. Sıcak aylarda sıklıkla karşılaşacağınız notebook sorunlarından biri olan ısınma problemini bakım yaptırarak giderebilirsiniz. Ekranda çizgiler oluşmuş notebooklarda öncelikle ekran kartı kontrol edilmeli, ardından ekranın kendisi kontrol edilmelidir. Notebook klavye tuşlarının bir veya bir kaçı çalışmıyorsa ıslak mendil, sıvı temas, ıslak bezle silinmiş klavyelerde bu sorun oluşabilmektedir. Klavye tamiri yoktur. Değişim daha hızlı bir çözümdür. Notebook bilgisayarınızın eğer hızından memnun değilseniz bilgisayarınızı daha hızlı hale getirebiliriz.

Mavi Bulvar Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Mavi Bulvar Masaüstü Bilgisayar Tamiri olarak bu konuda da hızlı etkili çözümler üretmekteyiz. Masaüstü ram, harddisk, ssd, monitör, kasa, anakart, ekran kartı değişimlerinde ve tamirinde çözüm odaklı çalışmaktayız. Ekrana görüntü gelmeme, elektrik gelmeme, fan sesi, görüntü yok uyarısı çözümleri Adana Bilgisayar da mevcuttur.

Mavi Bulvar Cep Telefonu Tamiri

Mavi Bulvar Cep Telefonu Tamiri konusunda her marka modele tamir hizmeti vermekteyiz. Telefon ekran değişimi, batarya değişimi, adaptör değişimi gibi aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Mavi Bulvar Notebook Bilgisayar Telefon Tablet Tamir

Kategoriler
Genel

Adana Eve Bilgisayar Servis Hizmeti Adana

Adana da eve bilgisayar servis hizmeti veren bir bilgisayar servisi olarak sizi zor durumlardan servise gitmeden kurtarıyoruz. Evinizde arızalanan, yazılım, format, parça değişimlerini yapmakta ve satış hizmeti sunmaktayız. Adana Çukurova, Seyhan Bölgesindeki evlere bilgisayar hizmet ve destek getiriyoruz. Masaüstü Bilgisayarınızın evinizde onarılması, Notebook bilgisayarınızın evinizde onarılması ve yazılımsal konularda destek almak istiyorsanız 0538 697 4666 ya mesaj bırakarak yada direk arayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Evlere, İşyerlerine, Ofislere bilgisayar servis hizmeti Adana Bilgisayar

Evinizde arızalanan masaüstü bilgisayar ve notebook bilgisayarınızın bakımını yapmaktayız. Bakım ve onarıma ihtiyacınız var ise bizi aramaktan çekinmeyin. Adana Bilgisayar evinden ayrılamayan, çıkamayan müşterilerinin evlerine bilgisayar destek hizmeti vermektedir.

Eve Bilgisayar Hizmeti Çukurova

Kategoriler
Genel

Notebook Sorunları

Notebook Ekran Sorunları, Ekrana Görüntü Gelmemesi, Resetleme, Bios, Yazılım Sorunları, Format İşlemleri, Performans Yükseltme, Hızlandırma İşlemleri

Notebook Bilgisayarlar oldukça sık kullanılan ve en çok tercih edilen bilgisayar çeşitlerindendir. Fakat en çok arıza ve parça sorunu da bu bilgisayarlar da oluşmaktadır. Garantisi biten cihazların arızaya düşmelerinin sebeplerinden en önemlisi bakımsızlık ve termal macun kurumasından kaynaklanmaktadır.

Özellikle yaz aylarında sıkça ısınma sorunları ile karşılaşan kullanıcıların yapmaları gereken şey ; Bilgisayarlarına bakım yaptırmalarıdır. Yaz aylarında normal değerlerinden daha yukarı çalışmasından dolayı bilgisayarlar olması gerektiğinden daha fazla ısınır. Bu notebooklar için birinci sorundur. Ekran kartı paylaşımsız olan cihazlar diğer notebooklara göre daha fazla kullanıldığı için bu durum onlarda iki katı ısınmaktadır. Bu durumda yılda bir kez kaliteli termal macun kullanarak termal macunların değiştirilmesi gerekmektedir.

Termal Macun Değişmez ise ne olur? Notebooklar Neden Isınır?

Termal macunu değiştirilmemiş ve fan bakımı yapılmamış cihazlar eski yani bundan 6 sene 7 sene önceki bilgisayarlar gibi dananıklı olmadığı için bozulacaktır. Ekran kartı ve işlemci sorunları ile servisimize sürekli müracaat edilmektedir. Son yıllarda çıkan notebookların işlemcileri yeni nesil gömülü işlemcilerle birlikte çıkmaktadır. Bu işlemcileri değiştirmek bir hayli riskli ve sıkıntılıdır. Bu yüzden 2 yıl önce alınan cihazlar garanti süreleri bittikten hemen sonra yada bir müddet sonra bozulmaktadır. Mutlaka fan temizliği ve Bakım yaptırılmak zorundasınız. Sonucu binlerce lira para ve kaçınılmaz son. Bilgisayarınızın elle hissedilir bir sıcaklığı varsa ve işlem yaptığınızda donmalar veya resetleme yaşıyorsanız mutlaka ama mutlaka fan ve termal değişimlerini yaptırın.

Notebook Açılıyor Ama Görüntü Gelmiyor?

Bu sorun yukarıda bahsettiğimiz üzere termaller ve fandan kaynaklanabilmektedir. Fakat başka bir durum daha var! Oda ramler. Ramler olmadan bilgisayarınızın işlemcisi devreye girmez. Görüntü kartı ve işlemci ramler ile senkron çalışmaktadır. Ramler den biri yada dahili olan ram bozulmuş ise ekran görüntüsü alamayabilirsiniz. Öncelikle iyi bir servis ram ile kontrol yapmaktadır. Eğer sorun ram değilse ekran kartı, ekran kartı değilse işlemci, işlemci değilse mosfetlerden, bunlarda değilse gerekli inceleme yapılarak anakart üzerindeki parçalar tek tek denenir. Sonrası malum.

Notebook Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bir notebook yada bilgisayar almaya karar verdiyseniz öncelikle şunu söylemek gerekiyor; Hangi ihtiyacınızı karşılaması için bilgisayar alacaksınız. Eğer evde internete gireceğim, sosyal medyada gezineceğim, ofis de yazı filan diyorsanız intel ve i3 intel serisi bir bilgisayar işinizi görecektir. Yalnız intel ve i3 işlemcili bir bilgisayar aldığınızda mutlaka İşlemci Hızına ve Dahili SSD olmasına dikkat etmelisiniz. İşlemci hızı 1.60 ve üzeri olan i3-intel İşlemcileri tercih ediniz. Fiyatları 3000 ile 4500 arası değişmektedir. Eğer oyun oynayacağım, autocad ve benzeri programlar kullanacağım diyorsanız İşlemcileri i5 ve i7

Kategoriler
Genel

Adana Playstation Tamir Servisi

Adana Playstation 3, Playstation 4, Playstation Oyun, Playstation Kol Tamiri, Playstation Chipset Tamiri, Adana Playstation Oyun Konsolu Tamiri

Adana merkezli olan servisimizde Playstation 3, Playstation 4 Tamir ve servis hizmeti vermekteyiz. Konsolunuzun arızalarına, yedek parça ve değişimlerine, chipset tamirine bakmaktayız. Reballing yapmaktayız. Playstation 3, playstation 4 kollarının tamirini, parça değişimlerini yapmaktayız. Sizde konsolunuzla ilgili bilgi almak istiyorsanız bizi arayın ve destek alın. : 0538 697 4666 whatsapp hattımız.

Kategoriler
Genel

Adana Tablet Tamiri

Adana Tablet Ekran, Dokunmatik Ekran, Şarj Soketi, Batarya, Adaptör, Tablet Tamiri

Tabletlerimiz sıkça bozulan ve kırılan cihazlardır. Özellikle bu eba döneminde aşırı kullanımlardan dolayı batarya ve güç kesintileri yaşayan tabletler bir hayli fazlalaşmaktadır. Uzaktan Eğitim programında kullanılan tabletlerin başına ekran kırılması, dokunmatiğin çalışmaması, şarj almaması, bataryanın dolmaması gibi sorunlarla karşılaşırız.

Bu durumlarda Adana Bilgisayar olarak tablet yedek parça ve onarım işine dahil olduk. Uygun fiyatlı çıkma yada sıfır parçalar ile bozulmuş tabletlerinizi tamir edeceğiz. Öncelikle bize göndermeniz gerekenleri, sorunlarını ve ne zamandır bu problemi yaşadığınıza dair whatsapptan bilgi göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında parçanın ve tamir ücretinin ne olacağı konusunda size bilgi verebiliyoruz.

Adana Tablet Ekran, Dokunmatik Ekran, Şarj Soketi, Batarya, Adaptör, Tablet Tamiri

Servisimizde tabletinizin kalma süresi arızasına göre değişir. Buna göre 1 ve 7 gün aralığında tabletiniz onarılır. Parça değişimleri genellikle 1 veya 3 gündür. Herhangi bir olumsuzluğa karşı tableti ertesi gün almalarını rica ediyoruz.

Tabletinizin modeline ve çıkış yılına göre piyasada parça fiyatları değişkenlik göstermektedir. 5 sene önceki bir tabletin bugün ki satış fiyatı farklıdır. Ama biz en uygununu bularak sizlere daha iyi hizmet kalitesi sunmaya çalışmaktayız.

Adana Tablet Ekran, Dokunmatik Ekran, Şarj Soketi, Batarya, Adaptör, Tablet Tamiri

Tablet Markaları konusunda henüz bir bildirim yayınlamadık. Fakat samsung, lenovo, casper, aoc ve diğer markalara şuanda servis hizmeti vermekteyiz. Tablet Modelleri şarj soketleri, dokunmatik ekranları ve ekranlarının değişimini servisimizde gerçekleştirmekteyiz. Tabletlerin yazılım sorunlarına çözüm bulmaktayız. Tablet sıfırlama, tablet format, tablet versiyon yükseltme gibi işlemler yapmaktayız.

Aladağ Tablet Tamir Servisi, Ceyhan Tablet Tamir Servisi, Çukurova Tablet Tamir Servisi, Feke Tablet Tamir Servisi, İmamoğlu Tablet Tamir Servisi, Karaisalı Tablet Tamir Servisi, Karataş Tablet Tamir Servisi, Kozan‎ Tablet Tamir Servisi, Pozantı‎ Tablet Tamir Servisi, Saimbeyli Tablet Tamir Servisi, Sarıçam Tablet Tamir Servisi, Seyhan Tablet Tamir Servisi, Tufanbeyli Tablet Tamir Servisi‎, Yumurtalık Tablet Tamir Servisi‎, Yüreğir Tablet Tamir Servisi,

Kategoriler
Genel

Freedos Bilgisayar

Merhaba Arkadaşlar ; Şayet sizde yeni bir bilgisayar aldıysanız ve windows kurulumu olmadan bilgisayar size geldiyse 1200 Türk lirası kar etmiş sayılırsınız. Neden? Çünkü bir windows aktivasyon ücreti 1000 tl nin üzerine çıkmıştır. Freedos bilgisayar aldığınızda bilgisayarınızı 1000 tl daha aşağı almış olmaktasınız. Peki bu bilgisayar nasıl çalışacak. Elbette farklı bir sürüm windows 10 yüklenerek açabileceksiniz.

Windows 10 Yüklemesi Ne Kadar Zaman Alır?

Servisimizde bu konuda size yardımcı olacak donanıma ve yazılıma sahibiz. Bilgisayarınıza format, windows yükletmek istiyorsanız bu işlemlerin hepsini servisimizde yaptırabilirsiniz. Asus, Lenovo, Casper, Hp, Acer gibi free dos gelmiş bilgisayarlarınızın yüklemesini yapmakta ve tüm programları konusunda yardımcı olabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken bilgi almak ve gün içerisinde bilgisayarınızı getirip işlemleri yaptırmaktır.

Freedos Bilgisayar Format Windows Yükleme
Freedos Bilgisayar

Freedos Bilgisayara Windows Yüklemek 1,5 Saat Zaman Alır

Bilgisayara Windows Yüklemek Ne Kadar Zaman Alır? Maximum stabil bir versiyon ve ofis programları, driverlar vs.. gibi programları yüklemek maksimum 1,5 saati bulmaktadır. Servisimize bilgisayarınızı bırakmanıza gerek kalmadan yanınızda tüm işlemleri yaparak bilgisayarını kullanılır hale getirip size teslim ediyoruz.

Bilgisayara Hangi Programlar Yüklenir?

Bildiğiniz üzere windows 7 versiyonu desteği microsoft tarafından kapanmıştır. Bu yüzden yüklemelerinizi windows 8 ve windows 10 olarak yüklemekteyiz. Yükleme bittikten sonra bilgisayarınızın ihtiyacı olan donanım yazılımlarını, kullanacağınız ofis programlarını ve isteğe bağlı başka programları da yüklemekteyiz.

 • Freedos Bilgisayar Notebook Aldım Ne Yapmalıyım?,
  Bir işletim sistemi yükletmeniz gerekir. Ardından Driver ve istediğinzi programları yüklemek istiyorsanız Bir servisle görüşmelisiniz. 0538 697 4666
 • Freedos Laptop Nedir?,
  Herhangi bir işletim sistemine sahip olmayan bilgisayara denir!
 • Freedos Bilgisayar Alınca Yapılması Gerekenler,
  Windows Açık Lisanslı Yükletmeniz Gerekmektedir. Aksi Taktirde Bilgisayarınızı Kullanamazsınız!
 • Freedos Bilgisayara Windows 10 Kurma,
  Bu işlemi biliyorsanız yapmalısınız, eğer bilmiyorsanız en yakın servisten bilgi alınız.
 • Freedos Bilgisayar Nasıl Kapatılır?,
  Açma-Kapama Düğmesine 10 Saniye Basılı Tutun.
 • Freedos Nedir?,
  İşletim Sistemine Sahip Olmayan Bilgisayarlar.

Freedos kısaca bilgisayarın işletim sistemsiz haline verilen isimdir. Freedos bilgisayar ile herhangi bir işlem yapılmaz. Bilgisayarı kullanmaya başlamanız için işletim sistemlerinden birini yüklemeniz gerekir. Bu işletim sistemleri Windows 7, Windows 8, Windows 10 gibi işletim sistemlerinden oluşabilir.

Call Now ButtonTıkla Ara!