Hakkımızda

Bilgisayarlar ve Notebooklar. Her zaman gelişen ve henüz elimizdekini tanımadan bir diğerinin geliştirildiği bu teknolojik aletler! Yetişemediğimiz kesin! Gün geçtikçe daha da basitleşen ve neredeyse cebimize girebilecek kadar küçük bilgisayarlar. Kimisi elektronik şans işi der! Pek öyle değil aslında…

Bugün kullandığımız tüm elektronik ürünler ülkelerin standartlarına göre üretilmektedir. 1. 2. ve 3. Dünya Ülkeleri dediğimiz sınıflandırılmış üretim kriterleri..Biz ne kadar da gerçekliğine inansak ta olay içerden bakıldığında hiç öyle görünmüyor. Artık teknoloji devleri sağlamlık yarışında değil bilhassa daha nasıl hızlı olmasının peşinde bilgisayarların, buda kullanıcıları değil tamamen kendilerini düşünen üreticileri getiriyor akla!

Bir bilgisayar alırken en dikkat edilmesi gereken hususlar öncelikle üretimi kimin yaptığı, markanın servislere ne kadar gidip gitmediğidir. Şöyle düşünecek olursak bizi yanıltan aslında en çok kullanılan markanın servise daha çok gitmesidir. Peki en çok kullanılan bu markanın servis ağı ne kadar geniş, parça dan dolayı serviste ne kadar süre kalması ve kullanıcıya ne zaman ulaştırıldığıdır! Durum çok karışık olduğundan bizi Elektronik Şans İşi demeye zorluyor! Benim size tavsiyem bilgisayar aldığınızda o bilgisayarın kasasının sağlamlığına, işlemcisinin markasına, kim tarafından üretildiğine bakılmasıdır.

Bizim burada ki rolümüz servisimize gelecek ürünün sizin şansızlığınız dan olduğunu hissettirmemek! Elimizde ne kadar imkan varsa durumu çözüme kavuşturmak için ortaya koymaktır.