Adana Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi İLETİŞİM

Destek & Bilgi Alın!

0 322 225 56 66

info@adanabilgisayar.com

“Adana Bilgisayar Servisi” için 14 yanıt

Engin Notebook Acer Aspire Laptop Tamiri Hakkında Yorum Yazdıdiyorki:

Ben Engin, Gerçekten süper bir site, aradığımda yanıtlıyorlar saat kaç olursa olsun hizmet veriyorlar. Güvenilir ve gerçekten samimiler. Ben bilgisayarımı gönül rahatlığı ile tamir ettirdim. Hiç bir sorun yaşamadım. Tavsiye ediyorum.

Selma Hanım İphone Ekran Değişimi ve Toshiba Laptop Klavye Tamiri Hakkında Yorum Yaptıdiyorki:

Ben Selma, Adana Bilgisayar ile tanıştığım günden beridir kendilerinden hizmet alırım. Kibar, dürüst ve gerçekten makul fiyatlara bilgisayar tamiri yaptırıyorlar. Bence Adana’nın en iyi bilgisayar servisi ve herkese öneriyorum. Sadece tanışın. Anlayacaksınız.

Selim Tavsiye Ettidiyorki:

Ben mavi bulvarda bilgisayar servislerini aradım ve en çok ilgilenen ve sorularıma anlayabileceğim şekilde cevap veren tek servis olarak gördüm. İlgi alaka süper ve gerçekten onarım konusunda tecrübeli arkadaşlar. Tavsiye ediyorum.

Ben Necati, Neco Oto adında bir işletmem var. Kendilerine web sitesi yaptırdım ve gerçekten müşterilerim aramaya başladı. Google a her ay para ödüyordum ama boşuna ödüyormuşum. Kalıcı bir site yaptırdım ve çok ama çok memnunum. Sektördeki arkadaşlar dışında her esnafa Adana Bilgisayar ile görüşün diyorum.

Yıldırım Bey Saç Ekim Merkezidiyorki:

Sosyal medya konusunda kendilerinden destek almak istedik, başarılı olduklarını duyduk. Bence harika iş çıkardılar. Gerçek takipçilerimiz o kadar arttı ki sayelerinde iş yetiştiremiyoruz. Herkese Tavsiye ediyoruz instagram ve facebook sosyal ağlarında süper seo lar.

Esindiyorki:

Gerçekten harika bir servis. Samimiyet ve tecrübe akıyor. Gerçekten herkese tavsiye ediyorum.

Polis Memuru Kenandiyorki:

Kendisinden toplama bilgisayar aldık. Oğlum illa internetten alalım dedi ama benim sevdiğim saydığım ve güvendiğim bir yerdir. Arkadaşlarımı tanıdıklarımı alp beye yönlendiririm ve bu seferde bizim için en iyisini yaptı. Dışarıdaki fiyatlara nazaran aradaki indirim farkı ile kendime birde tablet aldım. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim kardeşim.

Tamim Akkapıdiyorki:

Arkadaşımıza casper c300 laptopumuzu götürdük, çok ağır ve programlarda çok beklediğini berlittik. Uygun ve makul bir fiyata bilgisayarımızı çok çok hızlı yaptı. Gerçekten kendisini tavsiye ederiz. Samimi ve güleryüzü yeter kardeşimizin.

Furkan Hp Windows Yükleme Sorunudiyorki:

Merhaba Ben Furkan, Bilgisayarımla ilgili bir sorun yaşıyorum. Bilgisayarımı yeni aldım ve free dos olarak geldi. Bende nasıl formatlayacağımı bilemedim. Rufus programını kullanarak windows 10 usb boot disk oluşturdum ama hiç bir şekilde gördüremedim. Bilgisayarımın Modeli Hp. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Furkan Merhaba, Öncelikle hayırlı uğurlu olsun yeni bilgisayarın. Evet bu problemi daha önce bir çok kişi yaşadı ve bizi bu konuda aradılar. Çözüm şu. Rufus programını yine kullanarak windows 10 u gbt olarak sadece uf yüklemen gerekli. Yeni nesil ssdlerde malesef bu durum geçerli bu bir sorun değil aslında. Windows un disklerde fazla yer kaplamaması için yapılmış bir sistem diyelim anlayacağın şekilde. Bu şekilde gbt bölümü ile windows kurduğun takdirde durum düzelecektir. Şimdiden güle güle kullan.

Furkan Hp Windows Yükleme Çözümdiyorki:

Abi çok teşekkür ederim dediğin gibi yaptım ve yükledim. Sorunsuz çalışıyor. Allah razı olsun. Bilgisayarımı emin olun bir sorun olursa size getireceğim. Çok Çok Teşekkürrrr Ederimmmm

Selim Say Tekfen Holdingdiyorki:

Furkanın yorumundan bizde soruna sayenizde çözüm bulduk. Bende istanbuldayım ve gerçekten hiçbir yerde bulamadım bu sorunun ne olduğunu ama siteniz gerçekten harika. Bende bu paylaşımınız için teşekkür ederim. Burada açıp sorduğum bir kaç kişi getirmeniz lazım dediler. İnsanlar farklı farklı. Düşünceli bir insan olmanızdan dolayı takdir ettim. İyi günler iyi çalışmalar diliyorum size..

Kerem Kahvecidiyorki:

Her zaman tek geçtiğim bir servis. Küçük ama büyük işler başarıyor. En iyisi ile büyümenizin devamını dilerim Alp bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir