Adana Ekran Kartı Tamiri

Ekran Kartı tamir edilir. Fakat ne olursa olsun ilk aldığınız performansta görüntü kalitesi elde edemezsiniz. Etseniz bile bu uzun sürmeyecektir! Hangi servis bunu iddia etse de en fazla 3 ay garanti vereceklerini söyleyerek durumu garantilemiş olacaklardır. 

Ekran Kartı Tamiri reball işlemi yapılmadan da mümkün. Yeter ki servisimize gelen kartlar başka servisler tarafından vıncıklanmış olmasın 🙂 İşin espiri tarafıyla daha anlaşılır olur diye düşünerek böyle bir kelimeye ihtiyaç duyduk. 

Verimli oynamak için bizim yaptığımız işlemden sonra mutlaka ilk 1 hafta orta sekmentte oynamanız gerekecektir. 1 hafta sonra bir üst grafik seçenekleri ile devam edebilirsiniz.

Ekran kartlarının en öncelikli bozulma sebeplerinden ilki oynanan oyuna göre ekran kartınızın düşük gelmesidir. Bazen ne kadar da olsa üretici üstünde özelliklerini belirtir fakat oyuna girdiğinizden yarım saat yada 1 saat sonra dropları görmeye başlarsınız. Fps de dalgalanmaları ve dahası..

Bu yüzden öncelikle Ekran Kartı seçimini iyi yapmalısınız. Ya ileriye dönük sağlam bir ekran kartı alacaksınız ki bu da maliyet demek, yada oynadığınız oyunların gereksinimlerini karşılayacak şekilde ekran kartınızın ayarlarını düzelteceksiniz.

Ekran Kartının bir diğer bozulma şeklide bakımsızlıktan kaynaklanır. Kullandığınız Termal Macun çok önemlidir. Ekran kartlarında kullanılan macunlar genelde sakız kıvamında ve sert olmalıdır. 5-10 tl’lik macunları asla kullanmayın! 


Adana ekran kartı tamiri

Ekran Kartına Reball İşe Yararmı?

Ekran Kartına Reball işe yarayabilir! Fakat bu riskli ve %35 garantili yapılabilir. Servislere giden ve netice alınan 100 karttan sadece 15-16 sı uzun süre çalışmıştır. Fakat geri kalanlar 1 ay, 3 ay kadar ancak idare edebilecektir. 

Reball de kullanılan lehim topları orjinal fabrika çıkışlı ekran kartlarında kullanılan lehim toplarından değildir. Soğuk ve Sıcak Lehim dediğimiz olaydan ötürü bazen öyle anlar gerçekleşiyor ki ; Lehim Toplarının altında bulunan yolların lehimlerle birlikte kaltığını görüyoruz. İşte en büyük risk bu oluyor ki artık geri dönüş yok denecek kadar azalıyor.

Bu yüzden önerimiz daha az ısı ve bir kaç özel yöntem ile reball yapmadan orjinal lehim toplarını kendine getirmek olacaktır.

0538 697 4666
Arayın Bilgi Alın Derim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir