Çukurova Bilgisayar Servisi

Notebook Tamiri

0538 697 4666

Desktop Tamiri

0538 697 4666

Telefon Tamiri

0538 697 4666

Bilgisayarınız Aynı Gün Teslim

Servisimize gelen bilgisayarlarınız arıza durumuna göre gün içerisinde teslim edilmektedir. Parça değişimi ve bakım bir iş günü içerisinde uygulanmaktadır. Cihanızın güvenliği ve işinizin acil oluşu göz önünde bulundurularak işlemler hızlı ve etkili bir şekilde uygulanır. 

Bu sayede siz zamandan tasarruf etmiş olursunuz. En büyük arızanın maksimum giderilme süresi 7 iş günüdür. Arıza tespiti müşterimiz servisimizdeyken yapılmaktadır. Adana Bilgisayar Servisi

 

Adana Bilgisayar olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya var gücümüzle devam ediyoruz. Elektronik cihazlarınızın her türlü arızasına çözüm bulan servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla beraber, güvenli bir servis hizmeti de sunmaktadır. Adana Bilgisayar olarak ürünlerinizin servisimizde tamire alınmadan önce parça resimleri çekilip telefonunuza mesaj ile gönderilmektedir. Bu sayede siz de ürününüzden parçanın eksilmeyeceğini ve güvenle bilgisayarınızı tamir ettirebileceğinize emin olarak bizden servis hizmeti alacaksınız.

Playstation Tamiri

0538 697 4666

XBOX Tamiri

0538 697 4666

Notebook Parça

0538 697 4666

Kaliteli Bilgisayar Yedek Parçaları

Çukurova Bilgisayar Parçaları olarak En Kaliteli Ürünleri Sizler İçin Bulur. İkinci el parça yada sıfır ürünler ile satıcısına ulaştırır. Notebook ve Masaüstü bilgisayar parçalarının satış ve tamiri

Adana Bilgisayar Notebook Tamiri
Adana Bilgisayar Notebook Tamirinde Servisi Yüzyüze Vermektedir. Sizin Gözünüzün Önünde Arıza Tespiti Yapılır ve Onarıma Alınır!
Adana Bilgisayar Masaüstü Tamiri
Adana Bilgisayar Masaüstü Bilgisayarlarınızın Onarımını ve Tüm Parçalarının Tedariğini Yapmaktadır. Ürünler İkinci El ve Sıfır Olarak Satıştadır.
Adana Bilgisayar Notebook Parça
Adana Bilgisayar Notebook Yedek Parçaları Makul Fiyatlara Müşterilerine Gidiyor…Aradığınız Notebook Parçaları Burada vede çok uygun!

Tüm Markaların Arıza Onarımı ve Parçaları Adana Bilgisayar'da

Adana Bilgisayar olarak güven ve kaliteyi birleştirerek size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Danışmanlık, satış, tamir ve servis konularında hızlı ve etkili hizmet vererek siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu yolda büyümek istiyoruz.

Adana Bilgisayar Anakart

Anakart ile ilgili ihtiyaçlarınızı sormak ve tamir konusunda destek almak istiyorsanız Bizi Arayın!

Adana Bilgisayar Ekran Kartı

Ekran Kartı Tamiri ve İhtiyacınız varsa fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız Bizi Arayın Bilgi Alın

Adana Bilgisayar Masaüstü Kasa

Bilgisayarınızın Kasasını yenilemek istiyorsanız bizden destek alın, her konuda yardım ve destek hizmetimiz vardır

Bilgisayar servisi İLETİŞİM

Destek & Bilgi Alın!

0 322 225 56 66

info@adanabilgisayar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir